Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Hračky > Hračky pro kluky > Ostatní hračky pro kluky >

Bburago VW New Beetle Gioconda Beetlemania (1998)

Bburago VW New Beetle Gioconda Beetlemania (1998)

Cena produktu Bburago VW New Beetle Gioconda Beetlemania (1998) není známa.

 

Popis produktu Bburago VW New Beetle Gioconda Beetlemania (1998): VW New Beetle Gioconda Beetlemania - kovový model 1:18 Velice kvalitní model s karosérií odlitou ze zinkové slitiny a opatřené dokonalým lakem, s realistickými detaily hnacích mechanismů, náprav a... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Bburago VW New Beetle Gioconda Beetlemania (1998) - popis

nahoru

VW New Beetle Gioconda Beetlemania - kovový model 1:18 Velice kvalitní model s karosérií odlitou ze zinkové slitiny a opatřené dokonalým lakem, s realistickými detaily hnacích mechanismů, náprav a do podrobností vyvedeným interiérem, s vakuově pokovenými ozdobnými doplňky a pryžovými pneumatikami. Model má otvíratelné dveře i kapotu a otáčení volantu je přenášeno na přední nápravu. VW New Beetle Gioconda Beetlemania se jistě stane chloubou každého malého příznivce krásných automobilů. Balení obsahuje všechny potřebné díly k sestavení věrné kopie skutečného automobilu.

Výrobce Bburago

Nejlevnější Bburago VW New Beetle Gioconda Beetlemania (1998) akční ceny - Levné Bburago VW New Beetle Gioconda Beetlemania (1998)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Bburago VW New Beetle Gioconda Beetlemania (1998) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Bburago VW New Beetle Gioconda Beetlemania (1998) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Ostatní hračky pro kluky.